RK9974-20 Program Controlled AC DC Withstand Voltage Tester AC 20mA 20KV DC 10mA 20KV
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
19
quantity
Product details
Category
  • RK9974-20 AC 0-20KV,DC 0-20KV,AC 0-20mA,DC 0-10mA
  • With 7 inch TFT(800*480) display setting parameters and test parameters, the display content is eye-catching and rich